Conférences  >  Ingénieries  >  Génie mécanique  >  Turquie

Sélecionner un pays
1
ETNAS '22 — MÜHENDİSLİK, TEKNOLOJİ ARAŞTIRMALARI VE DOĞA BİLİMLERİ KONFERANSI
18 nov 2022 • Online, Turquie
Organisateur:
DAKAM (Eastern Mediterranean Academic Research Center)
Résumé:
Sizleri; SANAL OLARAK düzenlenecek olan Uluslararası Mühendislik, Teknoloji Araştırmaları ve Doğa Bilimleri Konferansı’na (ETNAS ’22) davet etmekten mutluluk ve gurur duyarız.

On yılı aşkın bir süredir akademik etkinlikler konusunda deneyim sahibi olan DAKAM tarafından düzenlenen ve uluslararası akademik bir konferans olan ETNAS; mühendislik bilimlerini, her alandan teknolojik araştırmalarını ve doğa bilimlerini kapsamaktadır.

Konferansımızın temel hedefi; bahsi geçen alanlarda çalışan araştırmacıların, ve akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden profesyonellerin araştırma sonuçlarını birbirleriyle paylaştıkları bilimsel bir tartışma ortamı yaratmaktır.

ETNAS ’22 sayesinde, katılımcıların deneyimlerini paylaşmakla birlikte yeni fikirleri tartışma, iş veya araştırma ilişkileri kurma konusunda fırsatlar bulması da hedeflenmektedir.

Etkiliğin özellikle, yüksek lisans ve doktora alanındaki genç araştırmacıların akademik kariyerleriyle ilgili ihtiyaç duyacakları gereklilikleri yerine getirmesini umuyoruz.

ETNAS ’22 kapsamında Türkçe oturumlar planlanmaktadır.

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı ISBN’li bildiriler kitapçığında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler yazarların isteğine bağlı olarak, ikinci bir editör ve hakem sürecinden geçtikten sonra Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında kabul gören Uluslararası Yayınevi statüsündeki DAKAM yayınları bünyesinde kitap bölümü olarak basılabilecektir.

Contact:
Email.: info@dakam.org
Sujets:
Atmosfer ve Meteoroloji Mühendisliği AR-GE Yönetimi Bakım Yönetimi ve Uygulamaları Bilgisayar Mühendisliği Biyomühendisliği Biyosistem Mühendisliği Çevre Mühendisliği Çevre ve Atık Yönetimi Değer Mühendisliği Diğer Mühendislik Dalları Elektrik ve Elektronik Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Endüstriyel Tasarım Eş Zamanlı Mühendislik Mühendislik ve Ekonomi Yönetimi Fizik Mühendisliği Gemi Mühendisliği Geoteknik Mühendisliği Gıda Mühendisliği Harita Mühendisliği Havacılık ve Uzay Mühendisliği İş Güvenliği ve Çalışan Sağlığı İnşaat Mühendisliği İşletme Mühendisliği İç Mimarlık ve Tasarım Jeofizik Mühendisliği ​ Jeofizik Mühendisliği Jeoloji Mühendisliği Karar Verme ve Yöneylem Kimya Mühendisliği Lif ve Kağıt Teknolojisi Maden Mühendisliği Makine Mühendisliği Matematik Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Metalurji ve Malzeme Mimarlık Moleküler ve Genetik Nükleer Mühendisliği Orman Endüstri Mühendisliği Patent ve Marka Yönetimi Petrol Mühendisliği Peyzaj Mimarlığı Rekabet ve Strateji Uygulamaları Tasarım ve Ürün Maliyeti Tekstil Bilimleri Mühendisliği Teknoloji Transferi Teknoloji Ticareti ve Uluslararası Pazarlama Teknoloji Yönetimi Teknoloji Yönetimi ve İnovasyon Teknoloji ve Ürün Geliştirme Toplam Kalite Yönetimi Ürün Gelişimi ve Yazılım Üretim ve Planlama Ürün ve İşleme Teknolojisi Yer Bilimleri Mühendisliği Ziraat Mühendisliği
Identifiant de l'évènement:
1491835


Conference-Service.com met à la disposition de ses visiteurs des listes de conférences et réunions dans le domaine scientifique. Ces listes sont publiées pour le bénéfice des personnes qui cherchent une conférence, mais aussi, bien sûr, pour celui des organisateurs. Noter que, malgré tout le soin que nous apportons à la vérification des données entrées dans nos listes, nous ne pouvons accepter de responsabilité en ce qui concerne leur exactitude ou étendue. Pensez donc à vérifier les informations présentées avec les organisateurs de la conférence ou de la réunion avant de vous engager à y participer!

Y'a pas de suivi | Y'a pas de pop-ups | Y'a pas d'animations
Dernière mise à jour: 18 juin 2022